Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERII DURACELL LONG LIFE R6 AA / R3 AAA 1.5 VOLTI SET 4 BUC
- Număr anunț
- DA21818103
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,75 RON
- Valoare atribuită
- 198,75 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:49
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,75 RON
din 198,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro