Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA ZETOR PROXIMA, 100 B1, GL; Servicii de asigurare RCA PRONAR B4 GL

Număr anunț
DA22366057
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516000-0 · Servicii de asigurare de raspundere civila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,94 RON
Valoare atribuită
707,94 RON
Data publicării
07.02.2019 15:27
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,94 RON

din 707,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.