Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZII TEHNICE PENTRU 8 TRAPE DE RIDICAT DECORURI LA SCENA

Număr anunț
DA22298574
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
29.01.2019 10:45
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.