Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta ISO 9001:2015

Număr anunț
DA21816066
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
QUALCONS SRL (CUI RO15807980)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
21.11.2018 13:44
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.