Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CERIFICARE,REPARARE,AUTORIZARE

Număr anunț
DA22355371
Autoritate contractantă
Scoala Generala Alexandru Stefulescu (CUI 22937096)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
06.02.2019 13:31
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.