Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord monocomanda 60mm

Număr anunț
DA22134286
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,14 RON
Valoare atribuită
142,14 RON
Data publicării
19.12.2018 11:32
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,14 RON

din 142,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.