Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii vidanja Corp Z

Număr anunț
DA22299774
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
MARI CAR-ROMA SRL (CUI RO23626020)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460 RON
Valoare atribuită
2.460 RON
Data publicării
29.01.2019 11:40
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460 RON

din 2.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.