Ofertă acceptată Cumpărare directă

Automat de pornire 10A, cu bobina la 220V

Număr anunț
DA21443347
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
VITAFORTE PRODIMPEX S.R.L. (CUI RO3717523)
Cod CPV
42933000-5 · Distribuitoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,34 RON
Valoare atribuită
107,34 RON
Data publicării
11.10.2018 09:20
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,34 RON

din 107,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.