Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DISTANTIER

Număr anunț
DA21443215
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
FOKUSPUNKT TECHNIK SRL (CUI RO34989501)
Cod CPV
44212381-3 · Invelitori metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
796,84 RON
Valoare atribuită
796,84 RON
Data publicării
11.10.2018 09:14
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,84 RON

din 796,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.