Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru A4 - REGISTRU PROGRAMARI RADIOLOGIE

Număr anunț
DA22297715
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
LIMPEZA SRL (CUI RO14786251)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
29.01.2019 10:05
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.