Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flash usb 32gb KINGSTON MICRODUO
- Număr anunț
- DA22366068
- Autoritate contractantă
- A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,42 RON
- Valoare atribuită
- 50,42 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 15:28
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50,42 RON
din 50,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro