Ofertă acceptată Cumpărare directă

45421100-5 Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe

Număr anunț
DA21438456
Autoritate contractantă
COMUNA ITESTI (CUI 17926210)
Furnizor / câștigător
CLIVIA COM (CUI RO5332531)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560 RON
Valoare atribuită
3.560 RON
Data publicării
10.10.2018 14:01
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.560 RON

din 3.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.