Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menajeri 120L 10buc rola GROSI
- Număr anunț
- DA22370528
- Autoritate contractantă
- COMUNA NUCET (CUI 4280345)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,80 RON
- Valoare atribuită
- 43,80 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 11:40
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43,80 RON
din 43,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro