Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectare drumuri
- Număr anunț
- DA21807778
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
- Furnizor / câștigător
- STAR CONSTRUCT SRL (CUI RO11508994)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.220 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:16
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125.000 RON
din 118.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro