Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NAV-HD-16S DVR HD 16CH
- Număr anunț
- DA21816262
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
- Cod CPV
- 32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.096,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.096,38 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 13:50
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.096,38 RON
din 4.096,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro