Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica

Număr anunț
DA22365631
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL (CUI 29843347)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,38 RON
Valoare atribuită
665,38 RON
Data publicării
07.02.2019 14:54
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,38 RON

din 665,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.