Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse conform specificatiei 340.77

Număr anunț
DA22365262
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SANPETRU (CUI 15681393)
Furnizor / câștigător
KALEIDO SRL (CUI RO12527200)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,77 RON
Valoare atribuită
340,77 RON
Data publicării
07.02.2019 14:34
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,77 RON

din 340,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.