Ofertă refuzată
Cumpărare directă
NVR 8 canale rezolutie 4K
- Număr anunț
- DA21584341
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- SAFE TECH SOLUTIONS SRL (CUI 37570418)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.509 RON
- Valoare finală
- 1.509 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 16:32
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.