Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PLIC A3 (320*420MM)ALB,SILICONIC,120 G/MP,CLAPA DREAPTA
- Număr anunț
- DA22364473
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
- Furnizor / câștigător
- COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,11 RON
- Valoare finală
- 1,11 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 13:49
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.