Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS

Număr anunț
DA22363969
Autoritate contractantă
Institutul National al Magistraturii (CUI 4364233)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198,65 RON
Valoare atribuită
4.198,65 RON
Data publicării
07.02.2019 13:23
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198,65 RON

din 4.198,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.