Ofertă refuzată Cumpărare directă

consumabile utilaje

Număr anunț
DA21722718
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
EMIDISTRI SRL (CUI RO22834554)
Cod CPV
42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,05 RON
Valoare finală
359,05 RON
Data publicării
12.11.2018 15:44
Data finalizării
22.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.