Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT NEBULIZARE , MASCA Oxigen cu Nebulizator+REZERVOR+TUB CONECTOR Oxigen 2M (Adult / Copii)

Număr anunț
DA21827255
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
22.11.2018 12:02
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.