Ofertă refuzată Cumpărare directă

Spray WD40 450ml

Număr anunț
DA22353133
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,30 RON
Valoare finală
208,30 RON
Data publicării
06.02.2019 11:30
Data finalizării
08.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.