Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale constructii SCDA LOVRIN

Număr anunț
DA22343780
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.619,25 RON
Valoare atribuită
4.619,25 RON
Data publicării
05.02.2019 11:07
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.619,25 RON

din 4.619,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.