Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE INSTRUMENT CHIRURGICALE
- Număr anunț
- DA22371757
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- APOLLON MEDICAL SRL (CUI 37168438)
- Cod CPV
- 50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,22 RON
- Valoare atribuită
- 420,22 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 12:54
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,22 RON
din 420,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro