Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA22371045
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,26 RON
Valoare atribuită
699,26 RON
Data publicării
08.02.2019 12:08
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,26 RON

din 699,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.