Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere acordare tichete sociale

Număr anunț
DA22370855
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
ADORO TIPO LINE SRL (CUI 36436630)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
08.02.2019 11:58
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.