Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria B, valabilitate 12 luni- GL- 10 -UJR

Număr anunț
DA22367577
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,64 RON
Valoare atribuită
383,64 RON
Data publicării
08.02.2019 09:10
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,64 RON

din 383,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.