Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente de birou – monitoare, faxuri , memorie HDD
- Număr anunț
- DA22293151
- Autoritate contractantă
- Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
- Furnizor / câștigător
- SISTEM SERVICE SRL (CUI RO16685717)
- Cod CPV
- 32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.531,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.531,93 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 14:11
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.531,93 RON
din 1.531,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro