Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRELUNGITOR 2M CU PROTECTIE SUPRATENSIUNE 6 PRIZE BACHMANN
- Număr anunț
- DA22366678
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,22 RON
- Valoare finală
- 108,22 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 17:31
- Data finalizării
- 08.02.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.