Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni
- Număr anunț
- DA22366612
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,89 RON
- Valoare finală
- 111,89 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 16:55
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.