Ofertă acceptată Cumpărare directă

casete continand discuri vinil

Număr anunț
DA22366439
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ ULTIMA CONCEPT (CUI 36739951)
Cod CPV
22841000-7 · Albume de colectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
07.02.2019 16:11
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.