Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet determinari gaze comp. cu Gastat ,Marker Varfuri de Reactie,Marker Trop. HS.,Marker D-Dimer
- Număr anunț
- DA21827097
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.300 RON
- Valoare finală
- 22.300 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:57
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.