Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DUPLEX FIBER PATCH CORD MM LC-LC (5M, 20 M) , SC-LC (5 M, 20 M)
- Număr anunț
- DA22297139
- Autoritate contractantă
- U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32562000-0 · Cabluri cu fibre optice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.510 RON
- Valoare atribuită
- 3.510 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 09:36
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.510 RON
din 3.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro