Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE RETEA TELEFONICA INTERIOARA

Număr anunț
DA22309486
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
TELEVOX SA (CUI RO6753253)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.926,86 RON
Valoare atribuită
5.926,86 RON
Data publicării
30.01.2019 11:47
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.926,86 RON

din 5.926,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.