Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 26,0% sub estimat
F-T4 CALIBRATOR ,FT4 STAT AIA PACK
- Număr anunț
- DA21818013
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829 RON
- Valoare atribuită
- 1.354 RON 26,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 14:46
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.354 RON
din 1.829 RON estimat
26,0%
Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 475 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.