Ofertă acceptată Cumpărare directă

ceapa

Număr anunț
DA22307842
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CRESE (CUI 32199824)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,02 RON
Valoare atribuită
22,02 RON
Data publicării
30.01.2019 10:35
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,02 RON

din 22,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.