Ofertă acceptată Cumpărare directă

Site web de prezentare si interactiv cu platforma autonoma

Număr anunț
DA22363209
Autoritate contractantă
COMUNA CERAT (CONSILIUL LOCAL CERAT -JUDETUL DOLJ) (CUI 5046742)
Furnizor / câștigător
OMIO DEVELOPMENT S.R.L. (CUI RO34141381)
Cod CPV
72212222-1 · Servicii de dezvoltare de software pentru servere web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250,20 RON
Valoare atribuită
5.250,20 RON
Data publicării
07.02.2019 12:36
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250,20 RON

din 5.250,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.