Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Reactivi pentru analize sange

Număr anunț
DA21814822
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.330 RON
Valoare atribuită
2.320,78 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
21.11.2018 13:05
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.320,78 RON

din 2.330 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 9,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.