Ofertă acceptată Cumpărare directă

STALP DELIMITARE PPC 1.2M 12KG

Număr anunț
DA22360431
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.397 RON
Valoare atribuită
2.397 RON
Data publicării
07.02.2019 10:08
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.397 RON

din 2.397 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.