Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINSECTIE IN UNITATI DE INVATAMANT

Număr anunț
DA22300359
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
Furnizor / câștigător
DD DERATEX PREVENT SRL (CUI RO17968703)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,95 RON
Valoare atribuită
475,95 RON
Data publicării
29.01.2019 12:05
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 18:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,95 RON

din 475,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.