Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA22288523
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.999,80 RON
Valoare atribuită
19.999,80 RON
Data publicării
28.01.2019 10:42
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.999,80 RON

din 19.999,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.