Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plase, Plasa Chirurgicala neresorbabila din polipropilena 7,6 cm x 15 cm, plase TVM 715
- Număr anunț
- DA22311265
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 13:16
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840 RON
din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro