Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola prosop hartie laminata Misavan 100m
- Număr anunț
- DA22310182
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- ACVATERRA PAPETARIE SRL (CUI RO6267865)
- Cod CPV
- 39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159 RON
- Valoare atribuită
- 159 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 12:23
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159 RON
din 159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro