Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMIRGHEL PINZAT

Număr anunț
DA22309297
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
Cod CPV
14522300-9 · Smirghel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,20 RON
Valoare atribuită
53,20 RON
Data publicării
30.01.2019 11:40
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,20 RON

din 53,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.