Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN SPALARE PENSULE

Număr anunț
DA22307711
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,85 RON
Valoare atribuită
8,85 RON
Data publicării
30.01.2019 10:30
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,85 RON

din 8,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.