Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM TERMOPAN 4MM+4MM

Număr anunț
DA22307084
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
CRISTIAN GLASS S.R.L. (CUI RO29331894)
Cod CPV
14820000-5 · Sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,20 RON
Valoare atribuită
630,20 RON
Data publicării
30.01.2019 10:04
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,20 RON

din 630,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.