Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bupivacainum 5 mg/ml-4 ml - Marcaine Spinal Heavy

Număr anunț
DA21806023
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.761,30 RON
Valoare finală
1.761,30 RON
Data publicării
20.11.2018 17:52
Data finalizării
22.11.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.