Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie (Rev.2)

Număr anunț
DA22369638
Autoritate contractantă
Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI RO26812877)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760,86 RON
Valoare atribuită
1.760,86 RON
Data publicării
08.02.2019 10:56
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760,86 RON

din 1.760,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.