Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE PENTRU SCOALA

Număr anunț
DA22368660
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI (CUI 21971740)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,78 RON
Valoare atribuită
565,78 RON
Data publicării
08.02.2019 10:09
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,78 RON

din 565,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.